X men 2000 izle. X 2018-11-06

X men 2000 izle Rating: 7,5/10 274 reviews

X

x men 2000 izle

Mutanların üstünlüğünü savunan Magneto adlı bir diğer mutant tehlike oluşturmaktadır ve mücadele edilmesi gerekmektedir. Ancak bazı öğrencilerin aklına girmeye çalışan kötü emelleri olan bu insanlar iyilik için savaşan bazı öğrencilerin aklına girmeyi başarır ve onları teşvik etmeyi başarır. In the meantime, two mysterious mutants emerge: Logan, a powerful and aggressive mutant with no past, no memories, and a young girl named Rogue. Dünya üzerindeki en güçlü telepatik yeteneklere sahip insan olan Prof. Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. Senatör McKelly ise mutantları yok etmek istemektedir.

Next

X Men izle, X Men 1 izle, X Men filmini izle, X Men Türkçe dublaj izle, X Men Hd izle

x men 2000 izle

Their quests for identities eventually land them in the sights of Xavier and Magneto, but for what purpose? The situation brings into opposition the fellow mutants and former friends, Erik Lehnsherr, a. . Profesör Xavier, istemleri dışında mutasyona uğramış gençleri ,genetiğ bozularak çeşitli yetenekler kazanan ama sıradan insanlar dışında farklı şekillere bürünen kişileri bir okulda toplamışdır. Açıklama : Büyük bir şöhret kazanmış olan bilim adamı Xavier hiç kimsenin bilmediği bir gerçeğe hizmet etmeyi başarabilmiştir. In the near future, when children are being born with a special X-factor in their genes, giving them special powers and making them mutants, the seeds of a new Holocaust are being sown by Senator Robert Kelly. Onlar ve daha bir çoğu Children Of Atom Atom Çocukları idi; herbiri biribirinden farklı genetik mutasyonlar ve bu mutasyonların kendilerine kazandırdığı insan üstü güçlerle doğmuştu.

Next

X Men 1 2000 hd film izle

x men 2000 izle

To stop Magneto, Xavier brings together a special group of mutants called X-Men to stop him. Gösterim tarihi: 14 Temmuz 2000 Filmizle puanı: 7. Önyargı ve nefretle dolu bir dünyada, insanlar farklılıkları kabullenememekte ve birer ucube olarak gördükleri mutantları kendilerine karşı birer tehdit olarak görmektedirler. Teknik problemlerin bildirimi, öneri ve şikayetleriniz için iletişim bölümünü kullanınız. Bu yüzden Mutant okulunu kurmuştur. While Xavier wants a peaceful means of stopping the hatred toward mutants, Magneto seeks to even things out with a machine that would speed up the mutation process in all humans, making everyone equal.

Next

X Men 1 2000 hd film izle

x men 2000 izle

Ne yazık ki insanoğlu anlamadığı şeyden korkmaktadır ve bu mutantlar kendilerini binbir türlü kötülükten korudukları toplum tarafından dışlanmışlardır. Onun yardımıyla bir çok mutant güçlerini kontrol etmeyi ve insanlığın faydasına olacak şekilde kullanmayı öğrenmişlerdir. Adına X-Men denilen bu okulda mutantlara güçlerini kontrol etmeleri öğretilmektedir. Charles Xavier insanlar ile mutantların bir arada yaşayabileceğine inanmaktadır. Diziler tanıtım amaçlı olduğundan yapımcı veya ona bağlı yayıncı şirketinin isteği doğrultusunda bize bilgi verilmesi halinde, isteği üzerine indirme ve izleme linkleri kaldırılır. Tarafımıza yapılan hakaretler, saygısız üsluplar ve ücretle hizmet alıyormuş gibi emir kipi kullanmak yasaktır ve siteden uzaklaştırılma sebebidir.

Next

X

x men 2000 izle

Böyle düşünenlerin başında Senator Kelly gelmektedir. Çizgiroman ve çizgifilminden sonra yapılan film diğer iki türü gibi oldukça fazla ilgi uyandırmış;Amerikan kültürünün ortaya çıkardığıen ünlü süper kahramanlardan birtanesidir. İşte bu nedenden dolayı bir takım insanların içerisine gizlenmiş olan üstün yetenekleri ortaya çıkarmak için kurduğu okulda bir toplantı düzenlemiştir. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. Magneto, and Professor Charles Xavier.

Next

X Men izle, X Men 1 izle, X Men filmini izle, X Men Türkçe dublaj izle, X Men Hd izle

x men 2000 izle

Kullanımdan doğacak tüm sorunlardan ve kanun ihlallerinden Web sitemiz sorumlu tutulamaz. Kendlerinden korkan bir dünyayı korumak için savaşmaktadırlar. We will remove it within 3 days. . . .


Next

X

x men 2000 izle

. . . . . .

Next

X Men izle, X Men 1 izle, X Men filmini izle, X Men Türkçe dublaj izle, X Men Hd izle

x men 2000 izle

. . . . .

Next

X Men 1 2000 hd film izle Tek Part 1

x men 2000 izle

. . . . . .

Next

X

x men 2000 izle

. . . . . . .

Next